Lider Halı Yıkama Ve Bakım Merkezi - Maltepe / İSTANBUL

 

0 216 442 91 02 - 0 216 442 13 37        [ Kroki İçin Tıklayın ]


Anasayfa

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Halı Overlok

Referanslar

Hakkımızda

İletişim


HAKKIMIZDA   

 

 Lider Halı Yıkama ve Bakım Merkezi; halı satışı, bakımı, imalatı ve diğer işlemleri konusunda uzun yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış bir ekip tarafından 1997 yılında kurulmuştur. 
 
Kuruluş amacı halı ve kilimle ilgili bütün hizmetleri bir elden vermek olan merkezimizde duvardan duvara (Samur, Dinarsu, American Carpet), makine (Atlas, Saray, Koyunlu, Antep, Dünya, Merinos) ve el dokuması (Ladik, Bünyan, Kars, Milas, Antik Yörük, Nepal, Çin, Isparta, Yağcı Bedir, Demirci) halıların yıkama, bakım, overlok, bordür, saçak takma ve saçak iptali gibi işlemleri, tamamen kendi tesislerimizde ve halıların cinslerine göre ayrı ayrı usullerle yapılmaktadır.
 
Halı ve kilim işlemleri özel dikkat isteyen bir uzmanlık alanıdır. Kapıdan kapıya hizmet veren merkezimizce teslim alınan halılar, öncelikle halı eksperimiz tarafından incelenir ve halının cinsi, hammaddesi, imalat şekli, kullanılan boyaların türü, akıtma yapıp yapmayacağı, halının yaşı, yıpranma derecesi ve yırtılma riski gibi faktörler dikkate alınarak yapılması istenen işlem bakımından değerlendirilir.
 
Bu değerlendirme sonucunda halı, istenen işleme göre yıkama fabrikasına yada işlem atölyesine sevk edilerek halı uzmanının halıya özel olarak belirlediği uygun yöntem, işlemi yapacak olan ekibe iş emri halinde bildirilir. Gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halı, ambalajlanarak müşteriye sevk edilir.
 
Lider Halı Yıkama ve Bakım Merkezi, çağrı bazlı olarak çalıştığı gibi, abone sistemiyle de hizmet vermektedir. Ücret indirimi ve öncelikli hizmet hakkı kazandıran abonelik sistemimizde 2700 civarında kayıtlı abonemiz bulunmaktadır. Kayıtlı abonelerimizin bizlere duyduğu güven, hizmetlerimizin kalitesi hakkında en değerli referansımızı oluşturmaktadır.
 
Sahamızdaki uzmanlığımızı; tecrübemizin, tesislerimizin, ekipmanlarımızın ve yetişmiş elemanlarımızın gücünü sizlerin de hizmetine sunmak bizleri mutlu edecektir...
Lider Halı Yıkama Ve Bakım Merkezi - Maltepe / İSTANBUL

LİDER HALI YIKAMA VE BAKIM MERKEZİ ©

 
 Merkez : Kooperatif Cad. No: 55 / 1 Maltepe İstanbul  -  info@liderhaliyikama.com.tr
  Telefon : 0 (216) 442 91 02 / 442 13 37

www.liderhaliyikama.com.tr, www.halivekoltukyikama.com, www.koltukyikama.com, halı yıkama, koltuk yıkama, halı overlok